Mesut Ozil bëhet baba për herë të parë

Në mes të kësaj periudhe të vështirë të pandemisë, futbollisti Mesut Ozil ka marrë një lajm të mirë pasditen e sotme.

Mesfushori me pasaportë gjermane është bërë baba për herë të parë, bashkëshortja e tij aktorja Amine Gulse ka lindur një vajzë.

Ajo publikoi një foto me vajzën dhe Ozilin ku zbulon edhe emrin e saj, çifti e kanë pagëzuar atë me emrin Eda.