Melinda Ademi i lë të gjithë pa fjalë me këtë video

Melinda Ademi është ndër emrat më të komentuara në media rozë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe jo vetëm, shkruan Kosovarja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Së fundmi ka postuar një video në instastory, video  e cila i la pa fjalë ndjekësit e këngëtares nga linja trupore në top formë.

Ndonëse në çdo paraqitje, Melinda shfaqet tejet bukur dhe provokative.