Meghan Markle dhe Princi Harry ndajnë një foto të re familjare me Archie dhe Lili

Meghan Markle dhe Princi Harry si mami dhe baba.

Në një trailer të ri të publikuar të hënën për dokumentarët e tyre në Netflix, Harry & Meghan , duke promovuar episodet e reja që do të shfaqen më 15 dhjetor, ndajnë një foto të re familjare ku shfaqin dy fëmijët e tyre: djalin 3-vjeçar Archie Harrison dhe -vajza Lilibet Diana . Në foton bardh e zi, çifti po largohet nga kamera, ku secili mban një nga fëmijët e tyre. Lili bën një udhëtim mbi supet e Princit Harry , ndërsa Meghan mban Archie në krahë.

Një tjetër foto në trailer duket se është bërë në të njëjtën ditë, Meghan ulet në një banak kuzhine përballë Princit Harry , të dyja duken të veshura me të njëjtat veshje.

Traileri përfundon me Meghan, 41, dhe Princin Harry , 38, duke shijuar jetën në Montecito, Kaliforni, ku u zhvendosën në vitin 2020 pasi u tërhoqën si anëtarë të familjes mbretërore.

“Në mënyrë që ne të mund të kalojmë në kapitullin tjetër, ju duhet të përfundoni kapitullin e parë”, thotë Harry ndërsa shfaqen skenat e çiftit duke shijuar plazhin dhe duke luajtur me fëmijët e tyre jashtë.

“Na dha një shans për të krijuar atë shtëpi që kishim dashur gjithmonë,” shton Meghan.

Harry thotë gjithashtu: “Unë jam ndjerë gjithmonë sikur kjo ishte një luftë për të cilën ia vlen të luftosh.”

Traileri i ri tregon gjithashtu tensionet midis Dukës dhe Dukeshës së Sussex dhe familjes mbretërore britanike, duke përfshirë Princin Harry që pretendon se ata trajtoheshin shumë më ndryshe se vëllai i tij, Princi William .

“Ata ishin të lumtur të gënjejnë për të mbrojtur vëllanë tim,” thotë Harry në trailerin, përpara se të shtojë se ai dhe Meghan ishin viktima të “shfryrjes institucionale të gazit”.
“Ata nuk ishin kurrë të gatshëm të thoshin të vërtetën për të na mbrojtur”, vazhdon ai.

Megjithëse Meghan dhe Princi Harry i kanë mbajtur kryesisht fëmijët e tyre larg syrit të publikut, ata ndanë disa foto personale dhe videoklipe që shfaqnin Archie dhe Lili në tre episodet e para të dokumentarëve, të cilët u shfaqën javën e kaluar.

Në një skenë, Meghan mban fëmijën Archie teksa shikojnë një foto magjepsëse të Princeshës Diana të varur në mur.

“Kush është ai?” pyet Meghan. “Përshëndetje, gjyshe. Kjo është gjyshja Diana .”

Në një episod të podcast-it të saj Archetypes të publikuar muajin e kaluar, Dukesha e Sussex-it përshkroi “ngutjen e mëngjesit” në shtëpi në Kaliforni me dy të vegjlit.
“Unë jam e sigurt se do të bëhet më kaotike ndërsa ata rriten,” tha ajo. “Por për mua, e dini, të dy monitorët janë ndezur që fëmijët t’i dëgjojnë ata, gjithmonë me Lilin, ta zbresin në katin e poshtëm, pastaj gjysmë ore më vonë, Archie është lart. “

Meghan shtoi se çdo ditë, ajo përgatit mëngjes për familjen.

“Unë bëj mëngjes për të tre ata. Është shumë e rëndësishme për mua. Më pëlqen ta bëj atë,” tha ajo. “Për mua, duket si mënyra më e mirë për të nisur mëngjesin.”