Më në fund, Kejvina zbulon se kush po e shoqëron në pushime por a është i dashuri i saj?

Dhe, Kejvina Kthella po shihet aktive me postime në rrjete sociale derisa nuk po i mungojnë edhe ato provokuese, shkruan lajmi.net.

Nga postimet e saj, bukuroshja së fundmi ka treguar se kush po e shoqëron atje duke ndarë një video me të.

Përmes stories së saj në Instagram, Kejvina ka treguar se është bashkë me një shoqe të saj.

Ndryshe, ajo muaj më parë ka postuar një imazh me partnerin megjithatë nuk i ka zbuluar fytyrën./Lajmi.net/