Me këtë datë planifikon ta ‘djeg’ sërish lojën Mozzik

Mozizk, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell një këngë të e, shkruan lajmi.net.

Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet më 13 dhjetor dhe do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip.

“💔💔💔💔💔💔💔💔 13 DHJETOR DIGJET LOJA EDHE NIHER 🖤 #2EUROGANG @entermedia.tv @rzonmusic @macloud“, ka shkruar Mozzik.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Mozzik është “Dhelpër dinake”, këngë e cila u prit shumë mirë nga publiku. /Lajmi.net/