Mes femrash gjysmë të zhveshura, Butrint Imeri zbulon datën e këngës së re

Butrint Imeri ka disa ditë që ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilën e sjell edhe me klip, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai postoi një fotografi, në të cilën shfaqet në mes të disa femrave gjysmë të zhveshura dhe njoftoi se kënga e re publikohet më 14 dhjetor.

“14.12.2019 // M’KE RREJT”, ka shkruar Butrinti. Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe ky artist. /Lajmi.net/