“Më ke gjithmonë” Dj PM përqafon Sarën

Einxhel ishte ajo që festoi ditëlindjen derisa Vëllai i madh u përkujdes që për hir të saj t’iu organizonte banorëve një darkë së bashku, shkruan lajmi.net.

Si zakonisht gjatë këtyre momenteve Dj Pm dhe Sara janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Madje Sara ishte ajo e cila e ka falenderuar Pm që i ka qëndruar afër brenda shtëpisë duke e bërë të ndihet mirë.

Ndërkohë Dj Pm i thotë se do më kesh gjithmonë afër.

Kujtojmë se pas puthjes që bëri bujë mes dyshes ata janë kuptuar që brenda shtëpisë ti vazhdojnë raportet vetëm shoqërore./Lajmi.net/