Me fustan të shkurtër, vajza e ish-deputetes shqiptare shfaqet në poza seksi

Ada Deda është vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda. Modelja e njohur njihet për pozat e saj provokuese dhe seksi.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku sa herë bën një postim merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.

Fotot e saj janë pëlqyer shumë nga fansat, të cilët nuk i kanë kursyer komentet për format e saj bombastike.