Marina Vjollca vjen sensuale me videon duke uruar Festën e Gruas

Marina njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit televiziv shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të ndryshme me të cilat gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi ajo ka uruar ndjekëset femra me rastin e festës së 8 Marsit duke postuar një video sensuale në Instagram ku shihet e veshur me të bardhë teksa flokët dhe grimi vetëm sa e kompletojnë paraqitjen e saj.

Jam mirënjohëse që jam femër tha marina teksa shihej duek përdhëdhelur një kal.