Dhurata Dora feston veten dhe të gjitha femrat e pavarura me rastin e festës së 8 Marsit

Dhurata ka uruar të gjitha femrat me rastin e 8 Marsit përmes disa fotografive të postuara në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe rri në kontakt me fansat e saj përmes fotografive dhe video që publikon nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Së fundmi ajo u ka dedikuar një shkrim femrave për Festën e Gruas, Dhurata tha:

“Diçka që kam dëgjuar gjithmonë nga nëna ime dhe shumë gra të forta në jetën time është: Gjithçka ndodh për një arsye, për sa kohë që arsyeja bazohet në punën e palodhur, vlerësimin, respektin dhe barazinë”./Lajmi.net/