Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e gjatë elegant

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, është ndër femrat më të bukura por dhe të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të ndryshme me të cilat gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi ajo joshi fansat e saj me postimin e bërë në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të gjatë.

 

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

 

Ajo pranoi komente pozitive nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar atë për paraqitjen e saj.