Marina Vjollca mahnit me fustanin e bardhë transparent

Ajo është njëra nga prezantueset më të bukura shqiptare që komentohet mjaft shumë në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën, e cila shquhet për elegancën dhe sharmin që përcjell.

Moderatorja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz në Instagram, ndan me fansat postime të ndryshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Në këtë të fundit ka marrë vëmendje të madhe me fustanin e bardhë transparent.

Kjo dukje është përzgjedhur për emisionin e saj “Klanifornia”, për të cilin është autore që disa vite.

Foto: Screenshot/Instagram

Komplimentet nga ana tjetër qenë të shumta nga miqtë dhe ndjekësit në sesionin e komenteve.

Marina ndryshe po vazhdon të jetë e fokusuar në emision, i cili karakterizohet nga ngjarje të shumta.