Luizi për dyshen Amos-Dea: Do t’i zhgarravis të dy

Luizi dhe Kiara kanë folur sot me njëri-tjetrin për banorët e tjerë.

Dyshja e preferuar e publikuar kanë folur konkretisht për Amosin dhe Dean, shkruan lajmi.net.

Ishte Luizi ai i cili ka folur për lojën që do e zhvilloj me ta.

“Do t’i zhgarravis të dy”, ka thënë Luizi.

Por ndaj kësaj ka reaguar Kiara e cila i ka kërkuar që mos të kalojë në ofendime./Lajmi.net/