Ish fituesi i “BB” për Luizin e Efin: I vetmi kombinim që nxjerr jashtë edhe Kurtin e Ramën

Luizi dhe Efi janë dyshja e pëlqyer shumë nga publiku.

Ata janë nominim bashkë me Xhonatanin, shkruan lajmi.net.

Njëri nga të tre do të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania 2” të shtunën.

E dyshe perfekte, Luizin dhe Efin, e konsideron ish fituesi i “Big Brother Albania 8”, Vesel Kurtishaj.

Madje ai i konsideron kombinimin e vetëm që do e nxjerrte nga loja edhe Albin Kurtin e Edi Ramën.

“I vetmi kombinimin që nxjerr jashtë edhe Kurtin e Ramën”, ka shkruar Kurtishaj./Lajmi.net/