Loredana shpreh dëshirën për një fëmijë të dytë

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në Instastory ku shihet të ketë një palë këpucë bebesh në dorë.

Dua një bebe të dytë tha ajo teksa po mbante këpucët në dorë./