Lajmërohet Vildane, shfaqet ne bikine nga karantina

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar pas tri javë një foto në Instagram

Kosovarja nuk njihet për postime të shpeshta në rrjetet sociale por kur e bën, zakonisht poston foto dhe video tepër të nxehta.

E tillë është edhe foto e sotme kur Vildane nuk ka folur për pandeminë Covid-19, por pse ajo është zhveshur për fansat e saj.

Ndryshe, para tri jave Vildania kishte bërë një sfilim në të brendshme për një kompani ajrore ku edhe kishte treguar më shumë se duhet asetet e saj.