Lajm i fundit: Aksion policor, po arrestohen bashkëpunëtorë të ministrit Naqe Çulev

Sipas disa portaleve maqedonase, në këto momente është në vijim një aksion i madh policor. Sipas tyre, deri tani janë arrestuar katër bashkëpunetore të ministrit teknik, Naqe Çulev, transmeton Gazeta Lajm. Ata dyshohen se kanë nxjerre në opinion të dhena sekrete policore dhe u janë konfiskuar celularët dhe lap topët.