Ky është urimi i Luana Vjollcës për Krishtlindje

Luana Vjollca ka uruar besimtarët e krishterë përmes një postimi në Instagram.

Luana Vjollca ka zgjedhur të urojë Krishtlindjen përmes një imazhi në InstaStory, shkruan lajmi.net.

“Gëzuar Krishtlindjen. Zoti ju bekofte”, është urimi i moderatores.

Për ndryshe, Luana Vjollca gjatë këtij viti ishte shumë aktive me këngë të reja dhe e angazhuar në emisionin “Shiko kush Luan”.