Kurti, Rizvanolli e Murati vizitojnë sot AKP-në

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, viziton sot Agjencinë Kosovare të Privatizimit.

Ai do të jetë i shoqëruar nga Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli dhe Ministri i Financave Hekuran Murati, transmeton Klankosova.tv.

Vizita pritet të nisë në orën 09:00.