Kthehet Liga e Kampionëve me dy super ndeshje: Manchester City-PSG, Milan-Atletico

Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së grupeve, ku do të luhen shumë ndeshje interesante.

Tetë ndeshje do të luhen gjatë ditës së sotme, në dy orare, prej orës 18:45 dhe 21:00.

Patjetër që përballja kryesore pritet të jetë ajo në mes Paris Saint-Germain dhe Manchester City, në kuadër të grupit A, që do të zhvillohet më fillim nga ora 21:00

Ndeshje tjetër interesante do të jetë edhe në mes Milanit dhe Atletico Madridit, që fillon gjithashtu nga ora 21:00, /Klankosova.tv/.

Grupi A

Paris Saint-Germain-Manchester City 21:00

RB Leipzig-Club Brugge 21:00

Grupi B

AC Milan-Atletico Madrid 21:00

FC Porto-Liverpool 21:00

Grupi C

Ajax-Besiktas 18:45

Borussia Dortmund-Sporting CP 21:00

Grupi D

Shakhtar Donetsk-Inter 21:00

Real Madrid-FC Sheriff 21:00