Kovac dhe Monaco ndajnë rrugët

Ish trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, do të largohet nga Monaco.

Kovac, trajneri i skuadrës së Monaco, duket se nuk është në momentin e tij më të mirë.

Gazeatri Loic Tanzi bën të ditur se Monaco dhe Niko Kovac kanë ndarë tashmë rrugët mes vete.

Skuadra e Kovac mbanë aktualisht pozitën e gjashtë në Ligue 1 këtë sezon.

Ata kanë marrë tetë fitore nga 19 ndeshje të luajtura dhe objektivi për të duket se ka qenë më lartë.