“KosovaShqipëria”, Ilda Bejleri kujton Nexhmije Pagarushën nëpërmjet këtij postimi

Prezantuesja e sportit, Ilda Bejleri, e ka kujtuar këngëtaren e mirënjohur, Nexhmije Pagarusha.

Këtë e ka bërë duke publikuar një Instastory ku dëgjohet kënga ‘Baresha’.

Më pas Ilda në një tjetër postim i ka publikuar dy flamujt, kombëtar dhe atë të Kosovës.

”KosovaShqipëria”, ka shkruar ajo pranë postimit derisa Nexhmije Pagarushën e ka quajtur “Diva e Kosovës”.