Ledri Vula publikon foton e parë me të dashurën

Ka një kohë prej kur kanë dalë lajme se Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në një lidhje dashurie.

Foto të tyre bashkë kanë qarkulluar mirëpo është hera e parë që Ledri publikon në Instagram një foto të plotëme të, kështu duke ia shprehur dashurinë edhe publikisht.

Ledri pranë postimit i ka vendosur dy zemra.