Enca publikon video e sapo dalë nga dushi dhe pa grim

Këngëtarja Enca Haxhia, ka vednosur që si rrallëherë me ndjekësit e saj ta ndajë një postim ku shfaqet pa grim.

E sapo dalë nga dushi, këngëtarja e ka publikuar në Instagram një video në të cilën duket nayrale.

Kësaj videoja ia ka bashkangjitur edhe një tjetër ku shihet e grimuar sa për ta bërë dallimin.

Vlerësimin e ka kërkuar nga ndjekësit të cilët nuk kanë hezituar ti lënë komentet e tyre.

Si në videon e parë ashtu edhe në të dytën Enca nuk ka hezituar që ta tregoj gjoksin.