Korab Shaqiri për herë të parë na prezanton me djalin që lindi një javë më parë

Një javë më parë, këngëtari, Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të dytë.

Ata u bënë sërish prindër të një djalit, e të cilin e kanë quajtur, Arb, shkruan lajmi.net.

Teksa ka kaluar një javë prej kur ai ka ardhur në jetë, këngëtari ka vendosur ta postoj tani në rrjete sociale.

Ai ka zbuluar porterin e tij simpatik.

“Bekimin ti merr prej meje. Në çdo udhë të jetës, në çdo hap të saj.”, ka shkruar këngëtari mbi foton e djalit./Lajmi.net/