Kjo pozë e Arbenitës mbi kolltuk po i ‘çmend’ të gjithë

Jo rastësisht gjendet thuajse çdo ditë në kopertinat e faqeve rozë.

Arbenita Ismajli tanimë është bërë e pashmangshme, kur është fjala për lajmet që qarkullojnë rreth saj, shkruan “Kosovarja”.

Ndarjen nga reperi Fero me gjasë e ka marrë me shumë sportivitet, ngase ajo shihet duke u kënqur me jeten dhe aktivitetin e saj në botën e modelizmit.

Postimet e fundit të modeles kanë hedhur zjarr te publiku. Me një fjalë ajo ka arritur të çmend ndjekësit me fotot që iu ka servuar.

Këtë e ka arritur në mënyrën më të thjeshtë duke pozuar secilën herë e më provokative.

Në raste të tilla shumica e meshkujve tregohen të papërmbajtshëm, duke e goditur me komente të ndryshme.

E poza e sotme e modeles ka lënë gojëhpaur të gjithë. Mënyra se si është ulur mbi kolltuk bëri që shumica e ndjekësve ta ‘kritikojnë’.

E si të mos ‘çmenden’ meshkujt pastaj?!/Kosovarja/.