Kjo është pamja e Dafina Zeqirit pa pikë grimi

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut.

Ajo merr vëmendje të madhe edhe me postimet e saj të shumta nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret pa komplekse.

Përmes postimeve që bën, shumë herë e dëshmon që është e thjeshtë, dhe ndan imazhe të shumta për ndjekësit.

Këtë herë, ajo shihet krejt pa grim dhe duket mirë me thjeshtësinë që ka.

Ndryshe, ajo vazhdon e publikon hite të jashtëzakonshme./Lajmi.net/