“Kjo botë është e flliqt shihemi në botën tjetër”, postimi prekës i Stresit për vrasjen e Albert Krasniqit

Ai e ka kujtuar me një postim në Instagram duke shkruar fjalë prekëse, shkruan lajmi.net.

“Kush te ka njoft tka dasht, me deshte Dhe te deshta Albert ! Kjo bote është e flliqt shihemi ne boten tjetër. Zoti Është i Madh”, ka shkruar reperi.

Ndryshe, Albert Krasniqi ndërroi jetë ditën e djeshme pas vrasjes nga babai i tij Skënder Krasniqi.

Shkaqet e ardhjes deri te vrasja ende nuk janë zbuluar.