Kim thotë se është krenare me parnterin dhe vajzën për këtë arsye

Kim Kardashian ndihet e emocionuar pas performancës së Kanye dhe North në Paris.

Së fundi u lansua koleksioni i ri i Kanye West, “Yeezy Season 8”, në Javën e Modës në Paris, shkruan lajmi.net.

Të pranishëm në këtë event nuk kishin se si të mos jenë edhe Kim dhe Kanye, madje ky i fundit edhe performoi.

Por, performancën e Kanye West e bëri akoma më të veçantë vajza North, e cila këndoi në të njëjtën skenë me babanë.

Për të gjë, Kim shpreher krenare dhe thotë se North këndoi remiksin e një prej artistëve të saj të preferuar, Zaza.