Kim Kardashian mezi njihet në fotosesionin për revistën e njohur

Kim Kardashian erdhi krejt ndryshe në setin e ri fotografik.

Kim Kardashian është emri më i komentuar në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja, së fundi ka pozuar për revistën e njohur “7 Hollywood”, ku u shfaq me disa kostume të ndryshme.

Kësaj radhe, Kim mezi njihej, por fansat i bënë asaj vetëm komente pozitive për këtë paraqitje.

Kujtojmë se Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe së bashku kanë katër fëmijë.