Noizy vishet si babadimër dhe befason fëmijët në Durrës

Noizy ka bërë një veprim të bukur për fëmijët.

Noizy, së fundi ishte pjesë i një eventi për fëmijë që u organizua në Durrës, shkruan lajmi.net.

Reperi u vesh me rroba të babadimrit dhe befasoi fëmijët, ndërsa në një moment këndoi bashkë me ta.

“Baba gjyshi vitit ri”, ka shkruar ai sipër një videoje, ku shihet i rrethuar me shumë fëmijë.

Për ndryshe, Noizy po përmbyll një vit shumë të suksesshëm, si me këngë ashtu edhe me koncerte të shumta.