Kida vjen me rroba sportive dhe bikini në imazhet e reja atraktive

Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në veshje,

 

Kida shihej e veshur me një bluzë të thjeshtë ngjyrë të bardhë të cilën e kishte kombinuar me pantallona sportive me prerje interesante të cilët morën vëmendjen mjaft shumë.