Kida publikon imazhe me plot stil teksa zbulon se është duke punuar për albumin

Dhe, Kida së fundi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale e cila arriti të pëlqehet dhe komentohet nga ndjekësit dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë imazhe veshur me ngjyrë të gjelbër kombinim me një bluzë të shkurtër.

Kida, ka pozuar në një ambient të jashtëm teksa ka vendosur edhe syze në sy.

‘Qoni duart nalt’, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ndërsa mori komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Kida së fundi ka bërë të ditur se është duke punuar për albumin e saj të ri./Lajmi.net/