Dua Lipa kryeson në listën “Top Global Albums” të Spotify

Dua Lipa mori një çmim “Grammy” këtë vit për albumin më të mirë pop, me albumin e njohur tashmë “Future Nostalgia”, shkruan lajmi.net.

Këtë e tregon edhe vetë profili i Spotify në Instagram, të cilët kanë publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në krye të top listës me “Future Nostalgia”.

Me anë të postimit të fundit, Dua lajmëroi fansat se ajo u rendit artistja me albumin në vendin e dytë./Lajmi.net/