Kida publikon foto me Loredanën, ja çfarë shkruan

Kida ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Loredanës, shkruan lajmi.net.

Dy artistet dukeshin shumë të lumtura dhe po kalonin kohë të mirë bashkë.

“Vajzat duan vetëm të argëtohen”, ishte mbishkrimi që Kida ia kishte lënë fotografisë me Loredanën.

Për ndryshe, të dyja janë shumë aktive me këngë të reja si dhe me koncerte në vende të ndryshme të botës. /Lajmi.net/