Kida bën një ndryshim në dukje vjen me stil të ri flokësh

Duke u nisur nga stili në veshje, artistja shqiptare ka bërë një ndryshim në flokë, shkruan lajmi.net.

Përmes imazheve të publikuara në storien e saj në Instagram ajo zbuloi stilin e ri të flokëve.  Kida shihet se ka ngjyrosur flokët e saj bionde dhe i ka prerë ballukat.

Ndryshe, prera e ballukeve siç duket është duke u pëlqyer në vitin 2021 në estradën shqiptare pasi që shumica prej artisteve kanë publikuar imazhe me balluke të prera.

Theksojmë se, Kida është duke punuar për lansimin e projekteve të reja muzikore./Lajmi.net/