Kështu nisin mëngjeset e Lorik Canës dhe bashkëshortes së tij

Për shkak të pandemisë, edhe familja Cana kanë zgjedhur shtëpinë si strehën më të fuqishme.

Çifti Cana së fundmi janë bërë prindër për herë të dytë.

Si këtë lajm ashtu edhe momente nga përditshmëria e tyre para dhe gjatë pandemisë, dyshja i kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Ishte gruaja e tij Monika ajo e cila në Instagram e ka ndarë një foto nga mëngjesi i sotëm i tyre.

Kështu e nisën ditë, çifti Cana.