Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të dytë? Ja detaji që nxiti dyshime

Eneda Tarifa e cila njihet nga publiku shqiptar si këngëtare dhe moderatore, nuk është parë së fundmi në dalje publike.

Me sa duket kjo e paska një arsye, Eneda na paska mbajtur një sekret, në një fotografi të siguruar nga Afterparty.al, këngëtarja shihet me barkun e rrumbullakosur.

Dyshohet se ajo është shtatzënë.

Dyshimet kanë lindur nga dalja e fundit publike e këngltares, ku si mund të dallohet edhe në foton më poshtë barku i saj i rrumbullakosur.