Kënga e Bebe Rexhës e para në listat e ‘Billboard’

Bebe Rexha tash e disa vite ndan top listat me artistë të njohur në Amerikë, kënga e saj ‘Meant to be’ është renditur e para në listat e ‘Billboard’.

Vet këngëtarja e ka bërë të ditur këtë me postimin e bërë në Instagram, ajo ka ndarë listën e ‘Billboard’ në InstaStory dhe me hamendje ka shkruar ‘wow’.

Bashkëpunimi i tyre po ashtu kaloi një rekord duke qëndruar për plot 50 javë në krye të top listave të Billboard.