Kendall nuk harron profesionin, paraqitet në bikine si supermodele

Kendall Jennerit nuk po mund të rri pa kujtimet e saj si modele dhe pikërisht sot ka sjell një video dhe disa foto nga e kaluara.

Kendall e ka shpërdarë këtë video nëpër rrjetet sociale ku i ka kujtuar fansave momentet e arta të saj.

Vajza me këmbë të gjata e Kris dhe Caitlyn Jenner është parë duke pozuar në një dysheme të bardhë derisa tregonte asetet e saj në bikine të masës së vogël.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashian ka pasur të veshur një palë bikine leopard derisa tregon këto momente magjike të saj.