Kendall Jenner vishet me të brendshme dhe fotografon trupin nga afër

Kendall Jenner u shfaq joshëse në paraqitjen e radhës.

Kendall Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me të brendshme, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte vënë në plan të parë të pasmet, ndërsa fytyrën nuk preferoi ta fotografonte.

Për ndryshe, Kendall Jenner krahas jetës profesionale, komentohet vazhdimisht edhe për jetën private.