Kejvina Kthella filmohet në gjendje të dehur, pamjet ku ish-velina nuk kontrollon dot veten

Kejvina Kthella, ish-velina e “Xing me Ermalin” është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ndryshe nga ajo vajza bionde me sytë e shkruar dhe super seksi që jemi mësuar ta shohim në rrjetet sociale, Kthella, në videon e mëposhtme shihet e dehur dhe totalisht e pavetëdijshme në veprimet që po bën.

Pamjet janë publikuar në faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe siç duket ish-velina e ka tepruar me alkoolin. Nuk dimë të themi për vendin ku është argëtuar Kejvina dhe çfarë rasti ka pasur që e ka bërë të pijë aq shumë.