Justin Bieber filmon Haileyn duke fjetur

Për shumë kë lidhja e tij me modelen Hailey nuk do ishte gjë tjetër veçse një dështim, por Justin duket më i dashuruar se kurë në modelen kanadeze.

Këngëtari nuk heziton të ndajë me ndjekësit e tij në Instagram qoftë edhe momente intime me biondinën, ai së fundmi në profilin e tij ka publikuar një video ku shohim bukuroshen e fjetur.

Ai ia ka bashkuar edhe një shkrim videos ku thotë ‘Literlaisht një engjëll’.

Kujtojmë disa javëve dyshja Hailey Dhe Justin kishin përtërirë martesën e tyre.