Jonida Vokshi prezanton ndryshimin e dukjes dhe duket kaq bukur

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi njihet për stilin e saj të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë ndryshon ‘look-un’ e saj kështu duke befasuar fansat e saj.

Ditën e sotme Jonida ka postuar një video në Instagram ku shihej në makinë ku edhe u vë re ndryshimi i saj në dukje.

Duket se Jonida ka prerë balluke teksa ky ndryshim i saj është pritur mjaft mirë nga fansat që menjëherë kanë shkruar komente pozitive.