Jonida Maliqi i rikthehet ish të dashurit?

Contestant Jonida Maliqi of Albania poses on the "Orange Carpet" during the opening ceremony of the 2019 Eurovision Song Contest in Tel Aviv, Israel May 12, 2019. REUTERS/Amir Cohen

Sipas postimeve të fundit nga dy palët duket se romanca mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është ri ndezur.

Disa ditë më parë, në rrjete sociale qarkulluan foto të çifti nga plazhet në Jug të Shqipërisë. Ishin pikërisht dy protagonistët, që nga i njëjti kënd ndan imazhe me ndjekësit e tyre.

Për më tepër, Jonida Maliqi ka pëlqyer disa nga fotot e Romeos në profilin e tij në Instagram, duke e bërë edhe më të besueshme rikthimin e tyre.