JLo ndanë momente në Instagram teksa pozon në bikini dhe pranë të fejuarit Alex Rodriguez

Diva 51-vjeçare e muzikës pop, ndau me ndjekësit e saj në storie disa fotografi nga vaska e nxehtë, transmeton lajmi.net.

Jennifer dëgjonte këngën e DJ Khaled po ashtu u dha fansave të saj një pamje të tokës përreth pamjes luksoze në bregdet.

Të njëjtën ditë, Lopez shfaqi më shumë figurën e saj ndërsa po dilte në rrugën e Masked Wolf 2019 Astronaut In The Ocean duke publikuar video në llogarinë e saj në TikTok.

Më vonë, JLo ndau edhe fotografi pranë të fejuarit të saj Alex Rodriguez të cilët së fundi u komentuan në media rozë për një ndarje mes tyre megjithatë çifti zbuluan se kanë përmirësuar lidhjen e tyre.

Ishte i fejuari i saj, Alex Rodriguez i cili shkoi ta vizitoi në Republikën Dominikane ku këngëtarja po qëndronte për punë dhe paparazzet e kishin kapur momentin e çiftit duke shkëmbyer një puthje në buzë.

Ndryshe, JLo dhe Alex deri më sot nuk e kanë realizuar dasmën e tyre si pasojë e COVID-19./Lajmi.net/