JLo dhe Ben Affleck shkëmbyen puthje me maska në “Met Gala”

Mes tyre nuk munguan as Jennifer Lopez dhe partneri saj Ben Afleck apo ndryshe tanimë të njohur me nofëkn “Benifer”, të cilët mahnitën me paraqitjen e tyre.

Përveç veshje së bukur çifti rrëmbyen vëmendje edhe me veprimin që bënë në eventin më të madh botëror.

 

Dyshja nuk hezituan të shkëmbejnë një puthje plot dashuri ani pse u shfaqën me maska në gojë.

 

Kujtojmë se Jennifer Lopez dhe Ben janë ribashkuar edhe njëherë pas 17 vitesh ndarje./Lajmi.net/