Jepet lamtumira e fundit për dy vëllezërit që u goditen nga treni në Gjermani (FOTO)

Sot iu është dhënë lamtumira e fundit të dy vëllezërit nga fshati Ratishë e Deçanit që u mbytën nga treni në qytetin Bruckberg të Gjermanisë.

Të ndjerët për pak do të varrosen, të pranishëm në varrimin e tyre janë miq dhe familjarë, njofton Klan Kosova.

Loading...