Ja ku e gjetën orët e para të mëngjesit Morena Tarakun

Morena Taraku po vazhdon të jetë aktive.

Morena Taraku është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe këngëtarja këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale pranë të cilave pretendon se kjo këngë do të jetë hit.

Morena madje po punon pa u ndalur dhe orët e para të mëngjesit e gjetën në studio.

Se kur do të publikohet ky projekt dhe detajet e tjera pritet të mirren vesh së shpejti.