Ja kë e puthi kjo bukuroshe

Arbitrja e futbollit, Fernanda Colombo (31 vjeçe) konsiderohet si një nga më tërheqëset midis kolegëve të saj në botë.

Në një ndeshje të fundit, brazilianja nuk hezitoi të tregonte dashurinë e saj për partnerin e saj në fushë, kur e puthi me pasion për kënaqësinë e të gjithëve, para ndeshjes.

“Dashuria është në rrezik”, – shkroi Fernanda në Instagram, përkrah një videoje që tregon dashurinë mes saj dhe burrit, edhe ai arbitër futbolli. Sa për kujtesë, Fernanda u bë e famshme brenda natës, pasi bëri shaka me futbollistin e Barcelona Sporting nga Ekuadori, Kit Diaz.
ImageFoto galeri

Arbitrja 31-vjeçare e ftoi lojtarin që t’i afrohej dhe e lëvizi dorën drejt xhepit të saj, sikur do t’i jepte një letër. Në vend të kësaj, ajo nxori një shami nga xhepi dhe fshiu djersën nga fytyra e saj, vetëm qeshi ëmbël me lojtarin.